Reproduktory

Sférické reproduktory

Sférické reproduktory GB 20/T

Sférické reproduktory GB 20/TTyto velice moderní závěsné kulové reproduktory jsou určeny speciálně pro instalace s vysokými stropy. Díky svému vyzařovacímu úhlu až 360° horizontálně a 140-160° vertikálně garantují tyto reproduktory rovnoměrné pokrytí v celém spektru audiosignálu. Díky vynikajícímu rozdělení zvuku ve spojení s rovnoměrným frekvenčním rozsahen umožňují tyto reproduktory řešení mnoha problémů, které vznikají ve vysokých místnostech díky ztíženým akustickým podmínkám. Ideální způsob použití těchto reproduktrů jsou objemově velké prostory s vysokým stropem jako např. supermarkety, obchodní domy, čekárny a odbavovací haly letišť, výrobní haly apod. Tyto reproduktory zajišťují dobrou srozumitelnost hlášení a kvalitní přenos hudby na pozadí. GB20/T je dodáván s kabel, který má odpovídají nosnost, která je až 10 x větší než samotná hmotnost reproduktoru.

Verze označené "C" jsou pak určeny pro nasazení v nouzových zvukových systémech, protože tyto reproduktory jsou vybaveny keramickou vstupní svorkou a termopojistkou (zamezení zkratování vedení) 

Sférické reproduktory GB 10/T

Sférické reproduktory GB 10/TTyto tvarově příjemné kulové reproduktory v celokovovém provedení jsou určeny zvláště pro prostory s výskou stropu přesahující 6 m. Díky 5" širokopásmovému šasi jsou zvláště vhodné pro přenos řeči jakož i hudby na pozadí. Upevnění reproduktoru GB 10 se provádí pomocí závěsné šňůry, která se připevní k uchycovacímu elementu, který je pak zamaskován designovou krytkou.

Verze označené "C" jsou pak určeny pro nasazení v nouzových zvukových systémech, protože tyto reproduktory jsou vybaveny keramickou vstupní svorkou a termopojistkou (zamezení zkratování vedení) 


 Menu

Technická podpora:

Své otázky, přání a požadavky na technickou
podporu prosím směrujte na e-mail
info@dvaudio.cz,
či případně volejte na telefonní číslo
233 544 568.

© 2016 DV audio s.r.o., všechna práva vyhrazena