Novinky


Nové mixážní zesilovače ic audio

Podzim 2016 Potřebujete mixážní zesilovač k ozvučení obchodních prostor, kanceláře, bytu, domu, či třeba kostela? Použijte spolehlivé a cenově dostupné mixážní zesilovače německého ic audio či švýcarského g+m elektronik.

Rozšíření nabídky reproduktorů značky ic audio

Prosinec 2015 Do naší nabídky vstupuje silný hráč na poli reproduktorů, německý výrobce ic audio s více než 25letou zkušeností na trhu. Zákazníkům nabídne jak certifikované reproduktory dle normy EN 54-24, tak reproduktory určené pro komerční použití bez certifikace. Konkurenční výhoda je vyšší SPL než např. srovnatelné reproduktory značek TOA nebo Apart, cenově však na stejné či dokonce nižší úrovni. Více informací najdete v sekci Technologie ozvučení - Reproduktory.

Nová produktová řada APS - ARIA family

Jaro 2014 ARIA moduly umožňuji připojení několika mikrofonů a možnost hlášení do oddělených zón. Možnost nastavení poslechu hudby či mikrofonního hlášení do Vámi zvolené zóny (tou může být např. i část velké místnosti či haly. Efektivní a cenově dostupné řešení neevakuačního rozhlasu pro školy, sály, haly a kostely.

Rozšíření nabídky reproduktorů značky Penton

Květen 2011 Po úspěšně zakončeném jednání se zahraničním výrobcem Penton jsme rozšířili portfolio námi nabízených produktů o reproduktory certifikované dle normy EN-54-24. Více informací najdete v sekci Technologie ozvučení - Reproduktory. Zde uvedené reproduktory jsou skutečně certifikovány - nejedná se o typy, kde certifikační proces je teprve v běhu.

Systém APS APROSYS certifikovaný dle EN 54-16

Červen 2010 Systém APS-APROSYS prošel certifikací dle normy EN 54-16 a je tak oficiálně připraven pro nasazení do evakuačních systémů dle legislativní úpravy EU platné od dubna 2011. Podrobnější informace najdete v sekci Evakuační systémy nebo rovnou kontaktujte naše obchodní oddělení či volejte 723 622 962.

 Menu

Technická podpora:

Své otázky, přání a požadavky na technickou
podporu prosím směrujte na e-mail
info@dvaudio.cz,
či případně volejte na telefonní číslo
233 544 568.

© 2016 DV audio s.r.o., všechna práva vyhrazena